fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

To on dokonał przestępstwa? Olsztyńska policja publikuje nagranie

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Okoliczności kradzieży blisko 300 sztuk zdrapek loterii pieniężnych wyjaśniają olsztyńscy policjanci. W środę komenda miejska policji opublikowała nagranie z monitoringu. Widać na nim mężczyznę, który mógł mieć związek z tym przestępstwem.

Wartość strat spowodowanych kradzieżą to około 1 tys. zł. Do zdarzenia doszło 21 października 2021 r. w jednym ze sklepów w centrum Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca ukradł blisko 300 zdrapek loterii pieniężnych, wykorzystując nieuwagę obsługi – podała policja.

*nagranie wideo

reklama

Dochodzenie prowadzą funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W środę na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie opublikowane nagranie ze sklepowego monitoringu. Widać na nim mężczyznę, który mógł mieć związek z przestępstwem.

reklama

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie. Informacje w tej sprawie można przekazywać pod nr tel. 47 731 38 50, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected].

Czytaj też:  Warmińsko-mazurskie. Z powodu marznącej mżawki miejscami ślisko na drogach

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama