5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Mercedes trafi na złomowisko, po kolizji z drzewem

SzczytnoMercedes trafi na złomowisko, po kolizji z drzewem

Służby ratunkowe pracowały na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy A. Mickiewicz w Świętajnie. Z ustaleń funkcjonariuszy z referatu ruchu drogowego wynika, że 65-letni kierowca Mercedesa, jadąc od strony Powałczyna do Świętajna, na ulicy. A. Mickiewicza wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Na szczęście 65-letni mieszkaniec Świętajna nie doznał obrażeń wymagających jego hospitalizacji. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Podróżował sam. Policjanci po raz kolejny apelują! Zimowe warunki nie sprzyjają kierowcom! Noga z gazu! Bezwzględna trzeźwość i ostrożność na drodze!

reklama

Wczoraj (28.12.21r.) około godz. 14:30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy skierował na ulicę A. Mickiewicza funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Świętajnie. Z ustaleń mundurowych wynikało, że doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Mercedes.

Obecni na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 65-letni kierowca Mercedesa poruszał się od strony miejscowości Powałczyn w kierunku Świętajna. Przejeżdżając ulicą A. Mickiewicza nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo.

reklama

65-latek został przebadany przez załogę karetki pogotowia, która potwierdziła, iż nie doznał on obrażeń wymagających jego dalszej hospitalizacji. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy. Podróżował sam.

źródło: KPP Szczytno

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia