fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Trzy miesiące aresztu dla Grzegorza B. [WIDEO]

OlsztynTrzy miesiące aresztu dla Grzegorza B.

Grzegorz B. najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i policji. 

reklama
Grzegorz B. dokonał ośmiu napadów

Wczoraj (5 .02.) w Sądzie Rejonowym w Olsztynie odbyło się posiedzenie w sprawie 27-letniego Grzegorza B. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował 3-miesięczny areszt wobec 27-latka. Mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego w Barczewie. Przypomnijmy, mieszkaniec Olsztyna od października 2013 do 30 stycznia 2014. dokonał ośmiu napadów na olsztyńskie sklepy nocne. Schemat działania sprawcy był za każdym razem podobny – wchodził do sklepów przed ich zamknięciem i groził nożem. Sprawca rozbojów został zatrzymany przez policjantów w poniedziałek (03.02.).

Trzy miesiące aresztu dla Grzegorza B. [WIDEO] Jaroty Olsztyn, Wiadomości, Wideo

reklama

Dużą rolę w ujęciu podejrzanego odegrało opublikowanie wizerunku sprawcy w mediach. Policjanci otrzymali szereg anonimowych zgłoszeń , które były skrupulatnie sprawdzane i weryfikowane. Wśród tych informacji – jedna okazała się bardzo przydatna w ujęciu sprawcy rozbojów. Zgodnie z wcześniejszą deklaracją osoba, która przyczyniła się do zatrzymania podejrzanego zostanie nagrodzona przez Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie.

Sukces Lecha Obary w sprawie ukraińskiej rodziny. Walka z nieuczciwymi praktykami ws. świadczeń dla uchodźców


reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Bezprecedensowa rozprawa przeciwko UWM. Pierwsze takie postanowienie w Polsce!
Bezprecedensowa rozprawa przeciwko UWM. Pierwsze takie postanowienie w Polsce!
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji