fbpx
-3 C
Olsztyn
wtorek, 18 stycznia, 2022
reklama

Wojewoda warmińsko-mazurski życzy pomyślności mieszkańcom i turystom

reklama

Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki złożył życzenia mieszkańcom regionu i turystom, którzy wypoczywają nad jeziorami, „Niech Boża Dziecina umacnia nas w wierze, rozpala miłość i napełnia nadzieją, a także błogosławi i obdarza łaskami” – napisał wojewoda.

Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki złożył życzenia zarówno mieszkańcom regionu, jak i turystom, którzy wypoczywają w regionie. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki regionu, jest tu 40 tys. miejsc noclegowych , w tym 23,5 tys. to miejsca całoroczne.

„Mieszkańcom i turystom życzę satysfakcji osobistej i zawodowej oraz radości z przebywania na Warmii, Mazurach i Powiślu. Niech nowy rok będzie dla naszego województwa pomyślny i obfity w nowe inwestycje” – napisał Chojecki.

reklama

Wojewoda warmińsko-mazurski życzył też wszystkim zdrowia oraz wielu radosnych chwil przeżywanych wśród najbliższych, w rodzinnej atmosferze. „Niech Boża Dziecina umacnia nas w wierze, rozpala miłość i napełnia nadzieją, a także błogosławi i obdarza łaskami. Życzę również, by wyjątkowy czas wigilijnej wieczerzy pozostawił w nas pokój i wzajemną życzliwość” – napisał Artur Chojecki. 

Czytaj też:  Marszałek życzy zdrowia i... normalności

źródło: PAP