fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

Przez 7 lat ukrywał się przed sprawiedliwością. Mieszkał w… lesie

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Pewien 47-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego przez 7 lat ukrywał się przed wymierzoną mu przez sąd karą. Mężczyzna miał na swoim „koncie” długotrwałe uchylanie się od obowiązku wypłacania świadczeń na rzecz uprawnionych małoletnich. Sąd Rejonowy w Gliwicach z uwagi na jego lekceważącą postawę wymierzył mu karę 272 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna chciał jednak uniknąć „odsiadki” więc postanowił ukryć się w … lesie.

We wtorek (21.12.21r.) o godzinie 06:30 szczycieńscy kryminalni wyruszyli potwierdzić dokonane przez siebie ustalenia. Tym razem działali na polecenie Sądu Rejonowego w Gliwicach, który od 7 lat poszukiwał pewnego 47-latka. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna choć posiada meldunek na terenie powiatu braniewskiego, to może ukrywać się na terenie miejscowości Romany położonej w gminie Szczytno. Mundurowi kilkaset metrów od drogi, w głębi lasu, naszli na wybudowany w ziemi szałas. Wewnątrz zastali śpiącego jeszcze 47-latka.

Czytaj też:  Policja chce z nimi porozmawiać. Czy ktoś ujawni kim są?

Mężczyzna przez 7 lat ukrywał się przed wymierzoną mu przez sąd karą pozbawienia wolności. W ostatnim czasie postanowił „osiedlić” się na terenie gminy Szczytno. W środku lasu wybudował szałas w którym zamieszkał. 47-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego został zatrzymany przez szczycieńskich kryminalnych i przewieziony już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy.

reklama

źródło: KWP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama