1 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Było słychać huk. Wybuchła panika w Galerii Warmińskiej

OlsztynByło słychać huk. Wybuchła panika w Galerii Warmińskiej

Chwile grozy przeżyli dziś klienci Galerii Warmińskiej. Tłumy odwiedziły centrum handlowe w poszukiwaniu świątecznych prezentów.

reklama

Przed godziną 20 w Galerii Warmińskiej było słychać huk, a w jednym ze sklepów zgasły światła. Uruchomiła się procedura alarmu przeciwpożarowego. Z głośników było słychać komunikaty o ewakuacji „Uwaga z przyczyn technicznych prosimy o natychmiastowe opuszczenie obiektu”. Windy awaryjnie zjechały, zatrzymały się schody, zamknęły drzwi oraz kurtyn. „Najgorsze jest w tym to, że wszyscy rzucili się do aut. Powstał gigantyczny korek przy wyjeździe, co w przypadku realnego pożaru na pewno nie dałoby nic dobrego. Ochrona dopiero po kilku minutach otworzyła bramki” – relacjonuje nam świadek całego zamieszania.

W ciągu kilku minut podjechały cztery wozy straży pożarnej. Nie stwierdzono zagrożenia i zaczęto informować klientów, że alarm był fałszywy i przepraszają za problemy.

reklama

Było słychać huk. Wybuchła panika w Galerii Warmińskiej Galeria Warmińska Olsztyn, Wiadomości

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama

15 KOMENTARZY

15 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
vvv
21 grudnia 2021 08:27

Polak zamiast ratować swoje życie, pobiegł ratować starego trupa haha :))

Piotr
20 grudnia 2021 23:32

Nie dość, że zamknęli wyjście na parking do aut przy kinie to jeszcze bramki były zamknięte, ewakuacja budynku a ci wymagają oplacenia biletu xD

Popularne