fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Znaleziono zwęglone zwłoki mieszkańca Olsztyna

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Wczoraj wieczorem do służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze domku letniskowego przy ul. Jeziornej w Warchałach. Podczas akcji gaśniczej w budynku strażacy odkryli zwłoki człowieka.


Ze wstępnych relacji służb wynika, że do zapłonu budynku mogło dojść od znajdującego się tam kominka. Na posesji znajdował się pojazd osoby z Olsztyna zarejestrowany na 52-letniego mężczyznę .

Do pożaru doszło wczoraj po godzinie 19-tej w gminie Jedwabno. W akcji brało udział kilka zastępów straży pożarnej. „Na posesji, na której doszło do pożaru znajdował się auto zarejestrowane na 52-letniego mieszkańca Olsztyna. Odnaleziona podczas akcji gaśniczej przez strażaków osoba to najprawdopodobniej to właśnie ten mężczyzna. Do późnych godzin trwała akcja gaśnicza. Teraz trwa ustalenie przyczyn i okoliczności pożaru. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zapalenia budynku mogło dojść od znajdującego się tam kominka” – poinformowała sierżant Izabela Cyganiuk rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Czytaj też:  Pożar domu pod Olsztynem
reklama

Na miejsce przyjechały właścicielka domku z żoną mężczyzny, jak się później, okazało ofiary pożaru. Kobieta potwierdziła tożsamość męża. Prokurator wraz z policją ustalają przyczyny i okoliczności pożaru.
Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama