5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Obława policji w Kortowie. Agresywny mężczyzna bije przypadkowe osoby

OlsztynObława policji w Kortowie. Agresywny mężczyzna bije przypadkowe osoby

Nasza redakcja została dziś wieczorem poinformowana, że w stronę Kortowa alarmowo pojechało kilka oznakowanych radiowozów oraz wywiadowcy.

reklama

Jak się okazało w miasteczku akademickim dochodziło do aktów przemocy wobec postronnych osób. Policjanci niezwłocznie zaczęli patrolować teren aby zatrzymać agresora. Policjanci mieli informację, że mężczyzna może być pijany i pobudzony.

Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym KMP. – Policja poszukuje mężczyzny, który zachowuje się agresywnie i może stanowić zagrożenie dla przypadkowych osób. Nie wiemy jeszcze, co jest powodem takiego zachowania” – powiedziała podkom. Anna Balińska.

reklama

Na ten moment nie udało nam się więcej dowiedzieć, ponieważ policjanci cały czas prowadzili czynności związane z zdarzeniem.

Gazeta Olsztyńska podała, że mężczyzna zaatakował już pięć osób. Do każdej wezwano karetkę. Potwierdzają to zdjęcia naszego fotografa, który był świadkiem jak na przystanku „Uniwersytet-Słoneczna” trwała interwencja medyczna pogotowia ratunkowego. Na przystanku byli też świadkowie, którzy przekazali policjantom co się wydarzyło.

„Ubrany jest w pikowaną kurtkę kurtka moro i spodnie niebieski brudny jeans. Ma ok. 40-45 lat’ – podaje Gazeta Olsztyńska.

reklama

Do naszej redakcji zgłosił się czytelnik, który w nocy z piątku na sobotę na Łynostradzie koło al. Obrońców Tobruku, został zaatakowany przez mężczyznę z nożem. Krzyczał, że go potnie i utopi w rzece. Na szczęście udało mu się uciec i zadzwonić na 112. Nie wiadomo, czy to ten sam napastnik, ale lepiej żeby policja czym prędzej go schwytała.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anon
15 grudnia 2021 21:16

Wariatów nie brakuje….

Anonimowo
15 grudnia 2021 20:35

To ten sam który atakuje na Nagórkach ??

Polecane
Ogłoszenia