fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Kobieta wtargnęła wprost przed nadjeżdżający pociąg. Zginęła na miejscu

reklama

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Purdka. Według wstępnym ustaleń, kobieta wtargnęła wprost przed nadjeżdżający pociąg. Zginęła na miejscu.

Wczoraj (03.05) kilka minut po godz. 15:00 w m. Purdka (gm. Purda) doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pociągu.

Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy, kobieta wtargnęła wprost przed nadjeżdżający pociąg relacji Olsztyn- Pisz. Maszynista nie zdążył zahamować i 53-latka zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w prosektorium.

reklama

Policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: