fbpx
-1 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Służbom udało się odnaleźć zaginioną seniorkę. Niestety pani Stanisława zmarła

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Pani Stanisława zaginęła 6 grudnia. Kobieta wyszła z domu i ślad po niej zaginał. Mimo, iż ratownicy odnaleźli ja następnego dnia, to kobiety nie udało się uratować.

Funkcjonariusze ostródzkiej jednostki Policji od wczoraj od 6 grudnia prowadzili intensywne poszukiwania 75-letniej ostródzianki. Kobieta wyszła z domu po południu i już do niego nie powróciła. Mundurowi natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia przystąpili do działań dokonując m.in. sprawdzeń potencjalnych miejsc przebywania kobiety w tym środków komunikacji, budynków i okolicznych terenów zielonych na terenie całego miasta. Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie podinsp. Marcin Danowski ogłosił również alarm podległej mu jednostki.

Zaginiona odnalazła się 7 grudnia w godzinach porannych w jednym z niewielkich zbiorników wodnych na terenie miasta. Funkcjonariusze zaopiekowali się wychłodzoną kobietą do czasu przyjazdu zespołu karetki pogotowia, który udzielił jej pomocy, tym samym kończąc działania poszukiwawcze. Niestety seniorka zmarła. Na dziś zaplanowano jej pogrzeb.

Czytaj też:  Olsztyńska policja poszukuje świadków wypadku do którego doszło 15 stycznia
reklama

źródło: KPP Ostróda

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama