fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

Niebywale podłe zachowanie w olsztyńskim tramwaju

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Mieniu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, który zbierał pieniądze podając się za wolontariusza instytucji charytatywnej. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery w komunikacji miejskiej.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką Policji. Informacje można przekazywać mailowo: [email protected], telefonicznie pod nr telefonu 47 731 38 32 lub osobiście w budynku KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23.

W kwietniu opisywaliśmy, że do Związku Głuchych zgłaszają się świadkowie nielegalnych zbiórek pieniędzy. Oszuści podający się m.in. za wolontariuszy Stowarzyszenia Regionalnego Głuchoniemych Dzieci i Inwalidów w Europie wyposażeni w listy opatrzone m.in. znakiem inwalidy, logiem UE nielegalnie zbierają pieniądze.

reklama

Na nagraniu, które udało nam się zarejestrować, widać parę młodych ludzi – pod Galerią Warmińską kobietę, a pod Auchanem mężczyznę – którzy zbierali pieniądze na osoby głuchonieme. Podchodzą do niczego nieświadomych ludzi, machają przed nimi listą z podpisami, która rzekomo jest zbiórką na pomoc osobom niepełnosprawnym. Udają osoby głuchonieme.

Czytaj też:  W szpitalu UWM wybuchła wojna. Dr Grabarczyk zwolniony ze skutkiem natychmiastowym
reklama

AKTUALIZACJA

Mężczyzna został już ustalony przez policję.

źródło: KMP Olsztyn

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama