fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

10- i 12-latek złodziejami rowerów

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Policjanci ustalili, że 10- i 12-letni chłopcy ukradli z klatki schodowej w bloku trzy rowery. Chłopcy jeździli nimi po mieście, nie potrafili powiedzieć, dlaczego dokonali kradzieży.

W ostatnim czasie policja w Piszu otrzymała zgłoszenia o kradzieży trzech rowerów z bloku w tym mieście. Jeden rower stał na klatce schodowej, dwa kolejne – w piwnicznym korytarzu. W bloku, w którym doszło do kradzieży zepsuło się zabezpieczenie wejścia do klatki schodowej i każdy mógł tam wejść.

Po kilku dniach od przyjęcia zgłoszeń policjanci zauważyli dwóch chłopców, którzy skradzionymi rowerami jeździli po mieście. Gdy policjanci porozmawiali z nimi okazało się, że rzeczywiście obaj bawią się na skradzionych rowerach, a trzeci rower zostawili na stojaku przed sklepem.

reklama

„Chłopcy nie potrafili wyjaśnić, dlaczego ukradli rowery. Policjanci powiadomili ich rodziców. 10- i 12-latek odpowiedzą za kradzież trzech rowerów o łącznej wartości 4 tys. zł przed sądem rodzinnym i nieletnich” – poinformowała policja w Piszu.

Czytaj też:  Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 19-letniemu mieszkańcowi Olsztyna i jego 20- letniej partnerce
reklama

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama