fbpx
-3 C
Olsztyn
czwartek, 20 stycznia, 2022
reklama

Czołowe zderzenie Fiata Punto z Hyundaiem Tucsonem

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Prusowy Borek – Wawrochy. W zdarzeniu tym udział brały dwa pojazdy osobowe. Fiatem kierował 82-letni mieszkaniec gminy Szczytno, a Hyundaiem 52-letni mieszkaniec Szczytna. Na prostym odcinku drogi, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, doszło do czołowego zderzenia się obu pojazdów. 52-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obaj kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

W piątek (03.12.21r.) parę minut po godzinie 12:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Prusowy Borek – Wawrochy w gminie Szczytno. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że doszło tam do zderzenia się dwóch pojazdów osobowych, na skutek, czego jeden z kierujących nie może wydostać się o własnych siłach z samochodu.

Obecni na miejscu policjanci ustalili, że 82-letni kierowca pojazdu marki Fiat Punto jechał od strony miejscowości Wawrochy w kierunku miejscowości Prusowy Borek. 52-letni kierowca Hyundaia Tucsona podróżował w kierunku Prusowego Borku. Na prostym odcinku drogi, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, doszło do czołowego zderzenia się obu pojazdów.

Czytaj też:  Zderzenie dwóch ciężarówek Man i ciągnika rolniczego
reklama

Strażacy oraz medycy wydostali 52-letni mieszkańca Szczytna z pojazdu. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. 82-letni kierowca Fiata i 79-letnia pasażerka tego pojazdu nie doznali obrażeń wymagających ich dalszej hospitalizacji.

Obaj kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Obecnie śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

źródło: KPP Szczytno

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama