fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Uratował życie na ul. Sielskiej. Syn kierowcy napisał list

reklama

Niedawno media w całym kraju obiegło nagranie akcji ratunkowej na ul. Sielskiej w Olsztynie. Mimo dramatycznego przebiegu zakończyła się ona szczęśliwie.

Policjant jadąc rano do pracy zauważył stojące auto na poboczu. Okazało się, że siedzi w nim 63-letni mężczyzna, który nie dawał oznak życia. Razem ze świadkiem przystąpili do ratowania kierowcy. Resuscytację asp. szt. Andrzej Łowczyk prowadził do przybycia służb ratunkowych, które użyły defibrylatora, co pomogło przywrócić czynności życiowe.

reklama

Rodzina szczęśliwego kierowcy postanowiła podziękować bohaterom za ich postawę. Napisali oficjalny list.

Panie Komendancie,

choć emocje jeszcze nie opadły, a stan zdrowia mojego Taty jest poważny chciałbym, aby przez Pańską osobę trafiły ogromne podziękowania dla asp. szt. Andrzej Łowczyka, który uratował dziś rano mojego tatę. Dzięki jego bohaterskiej postawie, wyszkoleniu i wierności słów Roty Ślubowania uratował życie innemu nieznanemu sobie człowiekowi.

Od dziś pozostanie bohaterem dla mnie i mojej rodziny.

Proszę z całego mojego serca, Taty i bliskich członków rodziny o uhonorowanie tej także wspaniałej postawy godnej naśladowania i rozgłaszania. Niech z tych jakże trudnych czasach wychwala się czyny mówiące o tym, że Policjantem jest się cały czas bez względu na okoliczności i czas.

Z wielkimi wyrazami szacunku i wdzięczności

Bohaterem tym jest Policjant, który 19.11.2021 w godzinach porannych przeprowadził akcję resuscytacyjną w Olsztynie na ulicy Sielskiej.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama