fbpx
-1 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Odnalazł się, ale znów zaginął. Jacek z Olsztyna poszukiwany

reklama

Jacek Burczyk znów poszukiwany. Niedawno pisaliśmy o tym, że zaginął w Trójmieście, ale po nagłośnieniu sprawy został namierzony 18 listopada.

Niestety 25-latek z Olsztyna znów oddalił się w nieznanym kierunku. Wznowiono poszukiwania. „Z informacji otrzymanych od rodziny wynika, że z 25-latkiem może być utrudniony logiczny kontakt oraz fakt, że może być on ubrany nieadekwatnie do aktualnej pogody, tzn. może być ubrany w krótkie spodenki. Jacek Burczyk ma ponad 170 cm wzrostu, włosy krótkie koloru ciemnego, oczy koloru niebieskiego. Jest szczupłej budowy ciała. 25-latek posiada także znaki szczególne w postaci tatuaży na prawym ramieniu oraz na plecach. Zaginiony nie posiada przy sobie dokumentów oraz telefonu” -informuje olsztyńska policja.

Czytaj też:  Ruch wahadłowy. Zderzenie ciężarówki

Jeżeli masz jakieś informacje, to możesz przekazać je osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama