fbpx
3 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Zatrzymany został mężczyzna który ukradł… 130 kg boczku

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Policjanci zatrzymali kierowcę tira, który z ładunku mięsa, jaki miał zawieźć za granicę ukradł 130 kg boczku. Mięso było warte 2 tys. zł. Nie wiadomo, w jakim celu mężczyzna je ukradł.

Policja z Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) poinformowała w poniedziałek, że złodziej ma 45 lat i jest zawodowym kierowcą.

„Mężczyzna jako kierowca miał zawieźć kilkanaście ton mięsa za granicę Polski. Wcześniej jednak złamał zabezpieczenia w naczepie pojazdu – chłodni, dostał się do jej wnętrza i ukradł ponad 130 kilogramów boczku” – podała policja. Skradziony boczek kierowca zapakował do bagażnika swojego prywatnego auta.

reklama

Pracodawcy zauważyli kradzież i powiadomili policję. „W konsekwencji 45-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Mięso o wartości wycenionej na ponad 2 tys. zł zostało odzyskane” – podała oficer prasowa policji w Ełku. Oficer prasowa policji w Ełku Agata Kulikowska de Nałęcz przyznała, że nie wiadomo, czy zatrzymany mężczyzna ukradł boczek, by go sprzedać, czy też na tzw. użytek własny. 

Czytaj też:  Policjanci zatrzymali 27-latka, który ukradł skarbonkę WOŚP

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama