fbpx
2 C
Olsztyn
czwartek, 27 stycznia, 2022
reklama

Joanna Jędrzejczyk ma za sobą swój pierwszy rajd

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Joanna Jędrzejczyk swój pierwszy rajd odbyła w tą sobotę. Zawodniczka MMA wraz z pilotem Wojciechem Jermakowem wziął udział w Drawskim Rajdzie Niepodległości. „JJ” ma dopiero 34 lata.

„Jesteśmy po pierwszym dniu rajdu i tym samym moim debiucie jako kierowcy. Emocje? Mega. Ciężko to bliżej określić. Po prostu motosport chyba pochłonie mnie na najdłużej. Cieszę się z płynnego przebiegu ponad 70 km wymagającej trasy” – była mistrzyni UFC napisała na Instagramie.

reklama

„Auto bez usterek, a my z Wojtusiem lecimy odpoczywać przed jutrem. Czeka nas jutro dwa razy tyle trasy i masa wysiłku, zarówno psychicznego jak i fizycznego. Nie poprzestawajcie na szukaniu siebie, swoich pasji i odkrywaniu talentów. To co, Dakar na przyszłość?” – dodała Joanna Jędrzejczyk.

Czytaj też:  PZPN powinien dalej współpracę z Paulo Sousą?

Czy Olsztynianka pójdzie w ślady Adama Małysza? Po zakończeniu kariery w skokach narciarskich zaczął startować w rajdach samochodowych. W latach 2012-16 pięciokrotnie brał udział w Rajdzie Dakar. W niedzielę uczestnicy Drawskiego Rajdu Niepodległości mieli do pokonania dwie trasy.

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama