reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Kolejny rekord IV fali

WiadomościKolejny rekord IV fali

Zmarły 152 osoby z COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym, rekordowym wzroście liczby nowych zakażeń koronawirusem. W ciągu ostatniej doby potwierdzono aż 15 904 przypadki, najwięcej dotyczących Mazowsza i Lubelszczyzny. Niestety, w ciągu ostatnich 24 godzin odnotowano również 152 zgony z powodu COVID-19.

reklama

Nowe zakażenia stwierdzono u osób zlokalizowanych głównie w województwach: mazowieckim (3376), lubelskim (2077), śląskim (1152), wielkopolskim (1032), łódzkim (1030), podlaskim (969), małopolskim (911), pomorskim (894), dolnośląskim (816), zachodniopomorskim (783), podkarpackim (715), warmińsko-mazurskim (614), kujawsko-pomorskim (592), opolskim (289), świętokrzyskim (272) i z lubuskiego (250).

Ze względu na brak wskazania adresów w 132 przypadkach, szczegółowe informacje o tych zakażeniach zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

reklama

Dodatkowo, w wyniku zakażenia koronawirusem zmarło w sumie 39 osób, a 113 chorych zmarło z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami.

Jeden tydzień temu, 29 października, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 9387 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 102 osób z powodu COVID-19.

Od momentu wykrycia pierwszego przypadku COVID-19 w Polsce, który miał miejsce 4 marca 2020 roku, potwierdzono łącznie 3 076 518 przypadków. Łącznie zmarło 77 547 osób z powodu COVID-19.

źródło: PAP

Tym żyje Olsztyn

reklama
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze

TOP 4 kierunki na wakacje z dziećmi. Który będzie najlepszy dla Twojej rodziny? 

Doświadczeni doradcy z salonu Wakacje.pl Olsztyn Kościuszki pomogą wybrać ofertę, która spełni wasze oczekiwania. Eksperci uwzględniają wiek dzieci, budżet, standard hotelu, długość transferu oraz dostępne udogodnienia.

WPI 90 dla producentów – izolat białka serwatkowego do napojów i odżywek

WPI 90 to izolat białka serwatkowego dla producentów napojów, odżywek i żywności funkcjonalnej.

Muzyka, woda i zieleń. Darmowy, letni festiwal w Augustowie już wkrótce

Od 6 do 9 sierpnia Augustów zamienia się w festiwalowe miasto z koncertami m.in. Organka, IGO, Błażeja Króla, Ani Rusowicz czy zespołu Łąki Łan.

Jak wybrać urządzenia kosmetyczne do nowego gabinetu?

Na co zwrócić uwagę wyposażając gabinet kosmetyczny?

Mieszkania deweloperskie, które spełniają oczekiwania współczesnych klientów

Które mieszkania w pełni odpowiadają na potrzeby klientów?

Kosmetyczna opaska do włosów: sekrety wyboru i stosowania

Jak wybrać opaskę kosmetyczną do włosów? Poznaj rodzaje opasek na głowę, ich zastosowanie w gabinecie i wskazówki przed zakupem hurtowym.

Jaki rower elektryczny kupić? 10 rzeczy, które warto sprawdzić przed podjęciem decyzji

Wybór odpowiedniego roweru nie powinien opierać się wyłącznie na cenie, wyglądzie i deklarowanym zasięgu.

Komu pasuje sukienka w kolorze butelkowej zieleni?

Ten intrygujący odcień, przywodzący na myśl królewski szmaragd lub tajemniczy las o zachodzie słońca, doskonale wpisuje się w różnorodne trendy.

Sądowy a umowny podział majątku w Olsztynie – który wybrać i dlaczego?

Rozstający się małżonkowie mogą samodzielnie ustalić, komu przypadnie mieszkanie, samochód, oszczędności i pozostałe składniki wspólnego dorobku.
reklama
reklama