fbpx
2 C
Olsztyn
czwartek, 2 grudnia, 2021
reklama

Złodzieje aut upodobali sobie to olsztyńskie osiedle. Kolejna kradzież

reklama

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i tożsamości sprawców kradzieży samochodu m-ki Audi A6.

*nagranie z monitoringu

Z uzyskanych na chwilę obecną informacji wynika, że pojazd został skradziony z garażu podziemnego przy ul. Tęczowy Las w dniu 9 lipca 2021 r. Wartość auta oszacowano na kwotę około 70 tys. zł.

reklama

Z nagrania można wnioskować, że złodzieje mieli zlecenie na konkretne auto. Przemieszczali się od w jednym kierunku.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych mężczyzn widocznych na nagraniu mogących mieć związek z przedmiotową kradzieżą proszone są o kontakt z policjantami zwalczającymi przestępczość p-ko mieniu pod numerem tel. 47 73 138 30 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 lub mailowo: [email protected]

To nie pierwsza kradzież na tym osiedlu. 13 marca mężczyzna przy wykorzystaniu narzędzi pokonał zabezpieczenia drzwi prowadzących na parking a następnie włamał się do zaparkowanego pojazdu, którym odjechał.

Czytaj też:  Miał 3 promile i wózek pełny alkoholu. Coś jednak poszło nie tak


Sprawca przestępstwa porzucił skradziony wcześniej pojazd w okolicy Nowej Wsi w gm. Purda. Pojazd, którym się poruszał uległ awarii przez co nie mógł on dalej kontynuować jazdy. I choć pojazd udało się odzyskać, to tożsamość sprawcy kradzieży nadal pozostaje nieznana. Policjanci zabezpieczyli nagrania z okolicznych monitoringów, m.in. ten na którym zarejestrowany został wizerunek podejrzewanego o kradzież mężczyzny.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama