fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Policjanci zlikwidowali tzw. dziuplę i odzyskali skradzione auta

Zatrzymani dwaj mężczyźni, odzyskane pojazdy i zlikwidowana tzw. dziupla samochodowa – to efekt działań mrągowskich kryminalnych, którzy na terenie jednej z posesji gminy Mrągowo zabezpieczyli dwa volkswageny. Jak ustalili policjanci auta skradziono na terenie Belgii. Jeszcze tego samego dnia do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępczy proceder.

W środę (22.04) mrągowscy kryminalni zabezpieczyli dwa skradzione osobowe VW Golfy. Częściowo rozebrane samochody stały w garażu na terenie jednej z posesji w gminie Mrągowo.

Jak ustalili funkcjonariusze jeden z nich został skradziony w styczniu tego roku, a drugi w marcu. Co ciekawe dotarły one do Polski aż z Belgii. Wartość odzyskanego mienia policjanci wstępnie oszacowali na 40 tys. zł.

Samochody zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu, a do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępczy proceder.

Za włamanie i kradzież samochodu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...