fbpx
-7 C
Olsztyn
wtorek, 7 grudnia, 2021
reklama

„Drapieżnik seksualny” polował na nieletnie dziewczynki przy olsztyńskim dworcu

reklama

Dotarło do naszej redakcji kolejne ostrzeżenie o grasującym w Olsztynie zboczeńcu. Tym razem sytuacja miała miejsce w okolicach olsztyńskiego Dworca Głównego.

Niedawno opisywaliśmy okoliczności jakie miały miejsce na Nagórkach. – Na Nagórkach dziewczyny zaczepia jakiś zboczeniec i pokazuje w telefonie genitalia, a inny podobno namawiał dziewczynkę żeby wsiadła do samochodu. Zdarzenie miało miejsce koło kościoła, przy przejściu podziemnym. – napisał do nas zaniepokojona czytelniczka. Policja objęła ten teren szczególnym nadzorem przez dzielnicowego.

Teraz otrzymaliśmy kolejna wiadomość: – Kochani przestroga! Uważajcie na swoje dzieci! Pan ze zdjęcia kręcił się na dworcu i w okolicach zaczepiając młode dziewczynki! Proponował znajomych córce herbatę, usiadł obok na ławce i zaczął obmacywać! Gdy dziewczynka odmówiła herbaty oraz wstała i od razu się odsunęła zaczął zadawać pytania czy lubi sex itd.! Sprawa została zgłoszona na policję. Mimo wszystko pilnujcie swoich pociech!

Czytaj też:  Na prostym odcinku drogi uderzyła w przydrożne drzewo
reklama

Niezwłocznie w tej sprawie zgłosiliśmy się do KMP aby ustalić, co zostało zrobione do tej pory. Jak się okazuje po przeprowadzonej analizie karno-prawnej przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Południe zostało wszczęte dochodzenie w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej osoby nieletniej. Trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia oraz dotarcie do jego sprawcy.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama