26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Nowe zakażenia koronawirusem, nie zmarła żadna osoba z COVID-19

WiadomościNowe zakażenia koronawirusem, nie zmarła żadna osoba z COVID-19

W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że potwierdziło 2950 nowych przypadków COVID-19 w Polsce, przy czym najwięcej przypadków stwierdzono na Mazowszu i Lubelszczyźnie. W przeciwieństwie do roku temu, gdy rząd informował o 11 742 świeżych zakażeniach i 87 zgonach z powodu COVID-19, a w zeszłym tygodniu notowano 1537 nowych zakażeń i 3 zgony, w tym tygodniu nie zarejestrowano żadnego zgony z powodu koronawirusa.

reklama

Nowe przypadki pojawiły się u ludzi z 16 województw, w tym mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego, zachodniopomorskiego, podkarpackiego, śląskiego, pomorskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, opolskiego i lubuskiego. 37 zakażeń nie zostało powiązanych z konkretnymi adresami i zostało przekazanych do kontroli inspekcji sanitarnej.

Dotychczasowe dane potwierdzają ponad 2,9 miliona przypadków koronawirusa w Polsce, z czego zmarło 76 447 osób z COVID-19 od momentu pierwszego wykrycia choroby w kraju 4 marca 2020 roku.

reklama

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
A tak
25 października 2021 11:25

A ja mam te wszystkie wiadomości o koronie non stop napędzane przez media głęboko w czterech literach !!!!!!!!!!!!

Polecane