fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wyrzucił śmieci przez okno samochodu a usłyszał zarzut za posiadanie narkotyków

Wiadomości Wyrzucił śmieci przez okno samochodu a usłyszał zarzut za posiadanie narkotyków

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Iława, który został zatrzymany przez policjantów ponieważ wyrzucił opakowanie po papierosach przez okno samochodu. Okazało się, że drugie pudełeczko, które posiadał w aucie zawierało narkotyki. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał.

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego, patrolując miasto zauważyli, jak kierujący peugeotem wyrzucił przez okno pudełko po papierosach. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać mężczyznę do kontroli drogowej, ponieważ popełnił wykroczenie. Policjanci ustalili, że kierującym peugeotem jest 20 – latek. W trakcie dalszych czynności okazało się, że to nie jedyne pudełeczko po papierosach, które posiadał w samochodzie. Drugie zawierało zapakowaną w woreczek strunowy substancję koloru brązowego. Po sprawdzeniu narkotestem okazało się, że jest to haszysz. 20 – latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał.

Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x