10 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Policjanci z olsztyńskiej „drogówki” zatrzymali 20-letniego kierującego

OlsztynPolicjanci z olsztyńskiej „drogówki” zatrzymali 20-letniego kierującego
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z olsztyńskiej „drogówki” zatrzymali 20-letniego kierującego, który stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Funkcjonariusze wyciągają surowe konsekwencje wobec nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego, którzy swoim niebezpiecznym zachowaniem stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych użytkowników dróg.

reklama

W środę (20.10.2021) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na jednej z ulic w mieście zatrzymali do kontroli osobowe audi, którego kierowca jechał z prędkością 111 km/h, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. 20-latek, który siedział za kierownicą auta stracił już prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Nie obyło się również bez wysokiego mandatu i punktów karnych.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest niezmiennie jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Dlatego apelujemy do kierowców o jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami oraz zdjęcie nogi z gazu, szczególnie w rejonach przejść dla pieszych i skrzyżowań, gdzie należy zachować szczególną czujność.

reklama

źródło: KMP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama