-1 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Na Nagórkach grasuje zboczeniec. Policja obejmuje teren szczególnym nadzorem

OlsztynNa Nagórkach grasuje zboczeniec. Policja obejmuje teren szczególnym nadzorem

Zboczeńcy chodzą po osiedlach i straszą nastolatki? Taki sygnały dotarły do naszej redakcji. Niestety potwierdzają się.

reklama

– Na Nagórkach dziewczyny zaczepia jakiś zboczeniec i pokazuje w telefonie genitalia, a inny podobno namawiał dziewczynkę żeby wsiadła do samochodu. Zdarzenie miało miejsce koło kościoła, przy przejściu podziemnym. – napisał do nas zaniepokojona czytelniczka.

Poprosiliśmy olsztyńską policję o potwierdzenie lub zaprzeczenie tym wstrząsającym informacjom. Niestety cześć z nich potwierdziła się: – W dniu 15 października 2021 roku oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w pobliżu jednego z podziemnych przejść dla pieszych na terenie miasta nieznany mężczyzna miał pokazać zdjęcie o charakterze pornograficznym małoletniej osobie na telefonie, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Natychmiast na miejsce został skierowany policyjny patrol. Przeszukanie pobliskiego terenu przez policjantów nie doprowadziło do ustalenia wskazanego mężczyzny. Funkcjonariusze w tej sprawie przyjęli stosowane zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa od matki dziecka oraz sprawdzają czy miejsce zdarzenia jest objęte monitoringiem. Trwają czynności mające na celu ustalenie czy faktycznie doszło do takiego zdarzenia oraz dotarcie do mężczyzny, który mógł dopuścić się takiego zachowania. O tym fakcie został powiadomiony Kierownik Posterunku Policji, który zdecydował, aby ten teren objąć szczególnym nadzorem przez policjanta dzielnicowego.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
UE zboków
22 października 2021 15:12

Więcej parad LPG i głosowań za wstrzymaniem pieniędzy dla Polski na rozwój po pandemii.

Oleg
22 października 2021 16:53

Pewnie to jakiś niebinarny człowiek, który nie może ustalić swojej swojej płci. Szanowni Tuskokraci organizujcie więcej parad i demonstracji, walczcie o zabranie środków Polsce. Wasze wyobrażenie świata mocno odbiega od wyobrażenia większości Polaków

Polecane
Ogłoszenia