fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 listopada, 2021
reklama

Czy Olsztyn to stan umysłu? Znamy YouTuber z kamerą wśród mieszkańców

reklama

Bartek Usa Karpowski to twórca, który odwiedza różne miasta w Polsce, by zadać pytania ich mieszkańcom. W swoim programie nie pominął również Olsztyna.

Bartek Usa Karpowski działa w Internecie już od ponad 6 lat. Najbardziej rozpoznawalny jest z powodu swojej serii, w której zadaje przechodniom żarty na ulicy. Jakiś czas temu na jego kanale w serwisie YouTube pojawił się film z żartami ulicznymi oraz pytaniami zadawanymi mieszkańcom Olsztyna.

Co najlepszego jest w Olsztynie?

To pierwsze pytanie, jakie padło we wspomnianym materiale do jednego z mieszkańców Olsztyna. Odpowiedź była krótka: nic. Ten sam przechodzień przyznał, że „najlepsze kochanki miał w Gdańsku”.

reklama

Kolejny mężczyzna w odpowiedzi na pytanie o przeszkody związane ze swoją posturą odpowiedział, że w Olsztynie „ociera się o ludzi i słupy”.

Na nagraniu pojawili się też m.in. robotnicy, fani tatuaży oraz plażowicze. Nie zabrakło seniorów z Olsztyna, strażników miejskich czy uśmiechniętego taksówkarza, a także opowieści o… szortach po byłej żonie. W pewnym momencie pojawił się tam mężczyzna z „piracką klatą”, a pod Sądem Rejonowym znajdowali się protestujący przeciwko zmianom związanym z Nowym Ładem, czyli rządowym programem.

Czytaj też:  Spowodował wypadek. Grozi mu 8 lat więzienia

Większość wypowiedzi mieszkańców Olsztyna wywołuje śmiech na twarzy, jednak na końcu to twórca otrzymał pytanie, które nie do końca brzmiało tak jak te, które dotychczas mogliśmy usłyszeć w trakcie oglądania. – A co to pana obchodzi? – zapytała pani sprzedająca czapki oraz skarpetki.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama