fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Pomogła zdradzonej kobiecie. Faceci na TikTok „jadą po niej”

reklama

Wszystko zaczęło się od jednego filmu zamieszczonego w aplikacji TikTok, który wywołał burzę wśród mieszkańców Olsztyna.

– Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów. To dziś o 8.00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez tel koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wyjeździe firmowym w Giżycku – taką informację na swoim profilu na TikToku zamieściła SoniaM.

W jednej z olsztyńskich Biedronek usłyszała rozmowę, która poruszyła ją. Postanowiła działać. Poprosiła użytkowników aplikacji, by pomogli jej w znalezieniu żony mężczyzny, który pochwalił się koledze zdradą.

reklama

Nagranie ma już ponad 1,5 mln wyświetleń.

Poszukiwania zakończyły się sukcesem

Poszukiwana Iwona odnalazła się niedługo po opublikowaniu filmu przez Sonię Michalczuk. Kobietę wsparły tysiące innych kobiet nie tylko z Olsztyna, ale i całej Polski. Nagranie trafiło do niej przez… matkę mężczyzny.

– Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Nigdy nie sądziłam, że kiedyś obcy ludzie będą dla mnie taką podporą – napisała Iwona w rozmowie z Sonią Michalczuk, która została udostępniona na TikToku.

Czytaj też:  Premier Morawiecki po przyjechaniu do Olsztyna udał się od razu na cmentarz

Kobieta postanowiła rozstać się z mężem, który, jak się okazało, zdradzał ją wielokrotnie. Podziękowała nie tylko Soni Michalczuk, ale i wszystkim osobom, które okazały jej wsparcie, zrozumienie i zaoferowały pomoc.

– Dzięki tej burzy, którą wywołałaś – dałaś mi nowe życie. A komentarze – nową moc. Czwartej kochanki nie będzie. Przynajmniej nie za mojej warty. A moja warta przy nim dziś się skończyła – dodała Iwona.

Pomogła, czy zniszczyła?

Zdradzona żona mimo wielkiego zranienia, podziękowała Soni za pomoc w ujawnieniu kolejnej zdrady męża. Mniej wyrozumiali za to byli przypadkowi mężczyźni, który masowo zaczęli pisać do niej na TikTok i wyzywać od konfidentów.

SoniaM jednak nie wiele sobie z tego robi na szczęście i podchodzi do zarzutów z dystansem.

W pierwszym artykule przeprowadziliśmy sondę, czy ujawnienie zdrady było pożyteczne, czy destruktywne. 73% osób stwierdziło, że pomogła publikując.

Publikując te informacje dziewczyna:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama