fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Kryminalni zatrzymali miłośnika miękkich narkotyków i ostrej amunicji

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 43-latek podejrzany o posiadanie nielegalnej broni i amunicji oraz znacznych ilości marihuany. Mężczyzna został zatrzymany przez morąskich kryminalnych na terenie województwa łódzkiego.

Kryminalni z Morąga wykonując czynności operacyjne ustalili, że jeden z mieszkańców województwa łódzkiego może posiadać nielegalnie broń palną. W minionym tygodniu policjanci pojechali do jego mieszkania znajdującego się w województwie łódzkim. W wyniku przeprowadzonych tam działań zabezpieczyli kilkanaście jednostek nielegalnej broni. Część z zabezpieczonych przedmiotów była to broń, która oryginalnie nie wymaga zezwolenia, jednak została przerobiona w taki sposób aby można było z niej strzelać ostrą amunicją. Oprócz tego morąscy kryminalni znaleźli w mieszkaniu 43-latka nielegalną amunicję oraz ponad pół kilograma marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwa mieszkaniec województwa łódzkiego odpowie przed sądem.

Czytaj też:  Kilkukrotnie lekceważył zakazy kierowania. Teraz 54-letek spędzi za kratami ponad 3,5 roku
reklama

źródło: KWP

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama