fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

Cichy i niezwykle skuteczny odkurzacz kijowy Redroad V17. Rewolucja pośród sprzętu AGD

reklama

Odkurzacz Redroad V17 zadebiutował robiąc istną furorę na rynku, jako sprzęt zapewniający niski poziom hałasu i chirurgicznie czystą filtrację.

Redroad szybko podbił globalny rynek urządzeń AGD, zwłaszcza w Japonii, która jest uważana za „dom sprzętu gospodarstwa domowego”. Ten sukces zawdzięczany jest nieustannym wysiłkom zespołu Mantolo, który odpowiada za stronę techniczną odkurzacza Redroad.

W centrum zespołu Mantolo znajduje się 12 ekspertów z różnych dziedzin całej branży, wliczając w to wzornictwo przemysłowe, badań i rozwoju, integracji łańcucha dostaw z łańcuchem marketingu, produkcji, kontroli jakości, marketingu. Stawiając na bliskość i efektywność współpracy, zespół wypuszczał hity sprzedażowe jeden za drugim.

reklama

Na przykład flagowy odkurzacz Redroad V17 posiada najlepszą technologię redukcji hałasu i filtracji od Mantolo. Zespół zaoferował wam cichego, dbającego o wasze zdrowie i dokładnie sprzątającego towarzysza.

9-cio stopniowa redukcja hałasu, sprzątanie bez szumu.

Zwykły odkurzacz jest stereotypowo hałaśliwą maszyną, który porusza wszystkich domowników. Inżynierowie zajmujący się odkurzaczami na całym świecie zmagają się z rozwiązaniem tego problemu. Redroad z 9-cio stopniową redukcją hałasu Mantolo jest wiodącym sprzętem w tym aspekcie. System kontroli hałasu obejmuje:

 1. Silnik bezszczotkowy Maglev, redukujący tarcie i hałas
 2. Bawełna polimerowa Mandala, pochłaniająca dźwięk o wysokim natężeniu
 3. Górna konstrukcja wylotu, mniej hałasu spowodowanego przelotem powietrza
 4. Silnik Maglev, redukujący hałas spowodowany rezonansem
 5. Zoptymalizowany kanał re-flow, obniżający dźwięk o wysokim natężeniu
 6. Kompaktowy montaż, redukowanie szumów z tarcia
 7. Zmiana dźwięku o wysokim natężeniu na ten poza zasięgiem słuchu człowieka
 8. Dynamiczne sterowanie hałasem wirnika
 9. Konstrukcja kanału odpływowego pierścienia

W rezultacie, poziom hałasu odkurzacza V17 utrzymuje się na poziomie 60 dB. Nareszcie możesz cieszyć się czystym mieszkaniem bez zbędnego hałasu.

5-cio stopniowa filtracja, która utrzymuje gwałtowne ssanie i w pełni czyste odpływające powietrze.

Odkurzacz zbiera zanieczyszczenia przyspieszając przepływ powietrza wysokim podciśnieniem, przez co powietrze krążąc, w końcu trafi z powrotem do pomieszczenia. Jeśli wypływające powietrze zawiera cząsteczki odpadów, spowoduje to, co jest nazywane zanieczyszczeniem wtórnym. System filtracji Mantolo 3.0 w Redroad V17 przy pomocy 5 czynników, zatrzymuje odpady różnych rozmiarów:

 1. Precyzyjna separacja zanieczyszczeń dzięki technologii cyklonowej.
 2. Metalowy filtr ze stali nierdzewnej z dziesięcioma tysiącami otworów 0,5 mm.
 3. Wzmocniony 12-stożkowy system separacji zanieczyszczeń.
 4. Wlotowy filtr HEPA H12.
 5. Wylotowy filtr HEPA H13 z aktywnym węglem.

Pozostałe wypływające powietrze jest w pełni czyste i bezzapachowe. System filtracji przechwytuje 99,97 proc. zanieczyszczeń poniżej 0,1 mikrona, takich jak: roztocza, pyłki i sierść zwierząt, które może wywoływać nieżyt nosa i astmę. Dzięki odkurzaczowi Redroad V17 nie musisz się już martwić o wtórne zanieczyszczenie spalin podciśnieniowych.

Pojemnik na kurz i filtry Redroad V17 są proste w odłączeniu. Możesz zdejmować filtry HEPA i regularnie je czyścić, by zapobiec rozwojowi bakterii.

Nowa marka i nowa technologia dla nowych potrzeb sprzątania. Zespół Redroad Mantolo opracowuje cichy, nie zanieczyszczający środowiska, lecz wysoce spersonalizowany sposób sprzątania.

Więcej o odkurzaczu Redroad V17 można dowiedzieć się na oficjalnej stronie producenta.

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze