16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Kobieta uciekała przed autem jadącym z naprzeciwka

WiadomościKobieta uciekała przed autem jadącym z naprzeciwka

W minioną sobotę szczycieńscy policjanci zostali skierowani do obsługi zdarzenia drogowego. 23-letnia kierująca VW zjechała na pobocze, gdyż jak oświadczyła jadący z naprzeciwka pojazd poruszał się całą szerokością jezdni. Po zjechaniu na pobocze kobieta straciła panowanie nad pojazdem.

reklama

W sobotę (25.09.21r.) o godzinie 10:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w okolicach miejscowości Małdaniec w gminie Szczytno.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu wynika, że 23-letnia mieszkanka Wielbark jadąc od miejscowości Zabiele w kierunku Szczytna, zjechała na pobocze, gdyż zauważyła, że nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd poruszał się całą szerokością drogi. Po zjechaniu na pobocze, kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu, w wyniku czego doszło do wywrócenia się auta.

reklama

23-letnia mieszkanka Wielbarka została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: KPP Szczytno

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia