fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

Zabójstwo strażaka OSP. Trwa obława na mordercę

reklama

Wczoraj późnym wieczorek doszło do zabójstwa. Zwłoki 55-letniego mężczyzny znalazł brat.

Wstępnych informacji udzieliła oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie: – Zgłaszający przekazał, iż znalazł swojego 55-letniego brata w domu, w pozycji siedzącej, z raną głowy. Obecnie na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują technicy kryminalistyki, wyjaśniane są wszelkie okoliczności tej sprawy.

Jak podaje portal infoilawa.pl po przybyciu na miejsce służb został formalnie stwierdzony jego zgon. Zabójca miał oddalić się z miejsca zdarzenia, więc rozpoczęto obławę.

reklama

Zamordowany mężczyzna w przeszłości był druhem OSP Susz. Przyjaciele pożegnali go wpisem na Facebooku.

AKTUALIZACJA:

Były strażak dostał śmiertelny cios w głowę. W fotelu znalazł go brat

Z ogromnym smutkiem chcielibyśmy poinformować, że w dniu dzisiejszym, śmiercią tragiczną zginął były, wieloletni druh…

Posted by Ochotnicza Straż Pożarna w Suszu on Saturday, September 18, 2021

Publikujemy całość wiadomości: – Z ogromnym smutkiem chcielibyśmy poinformować, że w dniu dzisiejszym, śmiercią tragiczną zginął były, wieloletni druh naszej jednostki Marek Nowicki.

Marek Nowicki od lat 80tych do około 2007 roku czynnie pełnił funkcję kierowcy, bardzo często będąc na pierwszej linii działań ratowniczych. W późniejszych latach jego udział w życiu jednostki został mocno ograniczony, jednak w newralgicznych momentach potrafił w przypadku alarmu i braku kierowców „uratować” sytuację i ponownie wsiąść za „fajerę”.
Za ratowanie topiącego się mężczyzny w 2006 roku na jeziorze suskim został odznaczony Brązowym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa.

Zapamiętamy go jako świetnego kierowcę i kolegę z niepowtarzalnym poczuciem humoru. Jego historie o „jeździe do pożaru stodoły w Piotrkowie Starem 26” rozśmieszały wszystkich do łez nawet słyszane po raz enty i napewno będziemy je wspominać.

Marku, będzie nam brakowało Twojego pokazywania ręką, że możemy jadąc na sygnale do działań spokojnie wjeżdżać na skrzyżowanie przy Twoim domu.

Rodzinie chcielibyśmy złożyć najszczersze wyrazy współczucia. Spoczywaj w pokoju.

reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze