-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023

Świetny pomysł na urodziny dla dziecka w Olsztynie!

W poszukiwaniu miejsca do wyprawienia imprezy okolicznościowej dla dzieci, postanowiliśmy odwiedzić salon zabaw Fiki Miki. Lokal jest kameralny, atrakcyjny i przede wszystkim oferuje 3-godzinną zabawę. Co ważne, urodziny są dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. I to wszystko w cenie zaledwie 180 zł.

Lokal jest nastawiony na imprezy okolicznościowe, głównie urodziny czy imieniny. Jak już wspomnieliśmy, właściciele kierują się potrzebami dziecka. Na życzenie rodziców w salonie może bawić się tylko jubilat i jego znajomi. Zwiększa to komfort psychiczny zarówno dzieci jak i rodziców. Sala zabaw jest kameralna. Miejsca siedzące są ustawione przy każdej ścianie wokół salonu. Swoją pociechę można mieć na oku w każdym z tych miejsc.

Świetny pomysł na urodziny dla dziecka w Olsztynie! Artykuł sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości

Fiki Miki przebija konkurencję pod względem ceny. Nie ma limitu zaproszonych gości. Nie ważne ile koleżanek i kolegów naszej pociechy przyprowadzimy, każde z nich dostanie indywidualne zaproszenie – za 3-godzinną imprezę zapłacimy jedynie 180 zł, bez dodatkowych ukrytych kosztów. Salon zabaw zlokalizowany jest blisko centrum.

W środku znajduje się ścianka wspinaczkowa, konstrukcja dwupoziomowa, trampolina, baby play, basen z kulkami i zjeżdżalnią oraz bujak i cymbergaj. Starsze dzieci, albo rodzice mogą pograć w gry na konsoli w osobnym pomieszczeniu. Lokal dysponuje także bufetem z zimnymi i gorącymi napojami.

Oprócz urodzin w Fiki Miki można zorganizować inne imprezy okolicznościowe, takie jak komunie.

Fiki Miki czynne jest codziennie w godz. od 10 do 20. Adres: al. Piłsudskiego 54
(nad siedzibą Vectry), tel. 89 672 69 72.

UWAGA ! Promocja!

Do końca kwietnia trwa promocyjna oferta w salonie zabaw Fiki Miki: Ponad 50% rabatu na urodzinki (89zł zamiast 180zł) oraz 50% zniżki na całodniowe pakiety wejściowe (19zł zamiast 40zł). Promocja jest dostępna w ramach Olsztyńskiej Karty Rabatowej. Szczegóły promocji znajdziesz TUTAJ.