fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Policjanci znaleźli nastolatkę, która zgubiła się w lesie

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście po kilkudziesięciu minutach znaleźli 19-latkę, która zgubiła się w lesie. Dziewczyna wyszła z psem na spacer i nie mogła znaleźć drogi powrotnej do domu. Dopiero nadawane przez funkcjonariuszy sygnały świetlne i dźwiękowe doprowadziły ją do radiowozu.

Około godziny 21.00 na numer alarmowy policji zadzwoniła 19-latka z prośbą o pomoc. Dziewczyna wyszła z domu o godzinie 18.00 i poszła z psem na spacer do lasu. Po pewnym czasie zorientowała się, że nie wie jak wrócić do domu. Dobrze że miała przy sobie telefon komórkowy, którym wykręciła numer 997. W słuchawce odezwał się oficer dyżurny z komisariatu w Dobrym Mieście. Policjant natychmiast wysłał do lasu patrol policji cały czas będąc w kontakcie z 19-latką. Oficer dyżurny przekazał dziewczynie że ma kierować się w stronę sygnałów świetlnych i dźwiękowych, które będą nadawać policjanci. Po kilkudziesięciu minutach dziewczyna została odnaleziona cała i zdrowa. Patrol odwiózł ją do domu.

Policjanci przypominają, aby zawsze zabierać ze sobą do lasu telefon, który w takich jak ta sytuacjach może uratować nam zdrowie, a nawet życie.

4 KOMENTARZE

  1. Here in Chicagoland I always check my local Aldi for milk. They price match or even beat local stores on their milk prices. Over the summer it was $1g.l/6al8on, and it went up to $1.78/gallon not too long ago at my local store. Please be aware though that it varies from store to store. They also have dozen of eggs for $1.48.

  2. Miała psa i się zgubiła? Jak ja się kiedyś zgubiłem w lesie za dzieciaka to szedłem za psem. Wystarczyło powiedzieć idziemy do domu i pies sam mnie tam doprowadził więc następnym razem zaufaj swojemu psu. On po drodze zaznacza teren i po zapachu wie jak wrócić z powrotem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...