16 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim salon tej firmy

Strona główna Artykuł sponsorowany Pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim salon tej firmy
reklama

X-kom otwiera pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim salon. Na jego lokalizację wybrano Galerię Warmińską.

Oferujący pełne spektrum akcesoriów komputerowych, komputerów, podzespołów komputerowych, smartfonów i tabletów oraz konsol, nawigacji i urządzeń biurowych salon X-kom będzie najbardziej specjalistycznym sklepem w Galerii Warmińskiej. „Dotąd w naszej ofercie nie mieliśmy tak ściśle branżowego salonu oferującego towary, bez których współczesny człowiek nie może się obejść. Jesteśmy przekonani, że salon ten spotka się z dużym zainteresowaniem nie tylko klientów indywidualnych ale także przedstawicieli firm z różnych branż” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

reklama

Przedstawiciele X-kom nie kryją, że zdecydowali się na lokalizację salonu w Olsztynie, ponieważ dotąd ani na Warmii, ani na Mazurach nie było miejsca, w którym klienci mogą otrzymać fachową poradę, porozmawiać z profesjonalistami i pasjonatami na tematy szeroko pojętej elektroniki, a przy tym skorzystać z atrakcyjnych cen, promocji i szerokiego asortymentu – to wszystko oferuje X-kom.

Wybierając konkretną lokalizację w regionie przedstawiciele X-kom zwracali uwagę na wiele czynników. „Staraliśmy się wybrać lokalizację atrakcyjną dla klientów. Galeria Warmińska jest ważnym punktem na handlowej mapie województwa” – przyznaje kierownik salonu X-kom w Olsztynie Radosław Górecki.

Nie bez znaczenia dla X-komu był też niepowtarzalny styl architektoniczny, w jakim zbudowana jest Galeria Warmińska (łączy tradycję warmińską z nowoczesnością) oraz jej wystrój. „To jest bliskie naszej firmie” – dodaje Górecki.

Z okazji otwarcia salonu w Galerii Warmińskiej X-kom przygotował specjalną ofertę promocyjną, którą można poznać na stronie http://www.x-kom.pl/l/otwarcie-olsztyn. W salonie  odbywać się będą turnieje, konkursy i prezentacje, a do tego w dniach 2 i 3 kwietnia będzie można skorzystać z rat 0% na cały asortyment sklepu.

Sklep X-kom mieści się na poziomie 1 Galerii Warmińskiej.

reklama
reklama

8 KOMENTARZE

 1. Buhahaha, jasne „dotąd ani na Warmii, ani na Mazurach nie było miejsca, w którym klienci mogą otrzymać fachową poradę, porozmawiać z profesjonalistami”, pewnie do tej pory mieszkańcy Warmii i Mazur kupowali kasety magnetofonowe do swoich ZX Spectrum na bazarze koło dworca, dzięki Ci X-komie, chwalmy Pana, nareszcie nowoczesne technologie trafią na nasze zadupie.

 2. OMG, prima aprilis czy co ????
  Czemu jak dajece te artykuły sponsorowane to zawsze tytuł musi być konkretnym BETONEM……?

  „PIERWSZY W OLSZTYNIE SALON „TEJ” FIRMY”

  serio???!!

  Następnym razem zróbcie tytuł: „Pierwszy w Olsztynie Salon”
  Albo lepiej, „Pierwszy w Olsztynie”, „Pierwszy.”
  Albo może w ogóle nic nie róbcie.

  I tak zaraz znikną wszystkie komentarze i zablokujecie możliwość komentów. Jak zawsze pod sponsorowanymi, m.in. PARABANKI!!

 3. „zdecydowali się na lokalizację salonu w Olsztynie, ponieważ dotąd ani na Warmii, ani na Mazurach nie było miejsca, w którym klienci mogą otrzymać fachową poradę, porozmawiać z profesjonalistami i pasjonatami na tematy szeroko pojętej elektroniki” —- Ale uśmiałem się niemiłosiernie 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma