-1 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pierwszy klub w Kortowie otwarty

WiadomościPierwszy klub w Kortowie otwarty

Gastronomia oraz branża klubowa bardzo ucierpiały w trakcie pandemii. Kilka dni temu otworzył się pierwszy klub w Kortowie.

reklama

Od września 2020 roku wszystkie kluby w Kortowie były zamknięte z powodu pandemii. Minął prawie rok, a już istnieje możliwość zawitania w jednym z nich.

Mowa o SumeR CLUB, klubie studenckim, który działa od 1995 roku. Znajduje się na ul. Kanafojskiego 8 w Domu Studenckim nr 9.

reklama

– Nazwa Klubu pochodzi od starożytnego kraju usytuowanego na dzisiejszym Bliskim Wschodzie pomiędzy rzekami Tygrys i Eufrat. Cywilizacja stworzona przez Sumerów jest najstarszą, po której udało się znaleźć ślady. Wykopaliska potwierdzają, że już w erze neolitu Sumerowie umieli wytwarzać piwo z jęczmienia – SIKARU i z pszenicy – KURUNNU, a także piwo o podwyższonej zawartości alkoholu – SHEKAR.
Klub SUMER czynny jest codziennie od godz. 19:00 do 2:00. W czwartki, piątki i soboty do godz.: 3:00 – czytamy w opisie klubu.

To pierwszy klub na terenie Kortowa, który otworzył się od września zeszłego roku. Pierwsza impreza po prawie roku odbyła się 27 sierpnia 2021r. W kolejnych dniach również można było się tam pojawić.

ZERO SMUTKU, ZERO ZŁOŚCI, DZIŚ W SUMERZE DZIEŃ RADOŚCI❗️BO SIĘ DZISIAJ OTWIERAMY I WAS WSZYSTKICH ZAPRASZAMY❗️🥰ZASADA…

Posted by SumeR CLUB on Friday, August 27, 2021
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tiaa
31 sierpnia 2021 16:09

a zdezynfekowali po campusie ?

Popularne
Ogłoszenia