13 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Oddaj stare butelki i puszki. Wspomóż Szpital Dziecięcy w Olsztynie

WiadomościOddaj stare butelki i puszki. Wspomóż Szpital Dziecięcy w Olsztynie

Projekt Ekomat, który dba o środowisko na terenie naszego miasta, nie tylko pozwala wam odzyskać pieniądze z butelek i puszek, które przeznaczycie na recykling, ale także wspomaga Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy.

reklama

Szpital dziecięcy w Olsztynie od lat jest szanowaną i nagradzaną placówką medyczną w naszym województwie. Specjaliści z wielu dziedzin, codziennie w nim dbają o zdrowie i życie osób poniżej 18 roku życia. Ich praca zasługuje na słowa uznania i nie tylko. Akcja Ekomat, która ma za zadanie uświadamiać, dbać o klimat i środowisko, wspomaga Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy.

Oddaj stare butelki i puszki. Wspomóż Szpital Dziecięcy w Olsztynie Wiadomości, Olsztyn

reklama

Oddając do Ekomatu, przy sklepie Chorten (ul. Sobocińskiego), czy Społem (ul. Kołobrzeskiej i al. Piłsudskiego), puszki i butelki PET, możesz albo otrzymać rabat na zakupy, albo przeznaczyć środki, które zyskasz ze zwrotu opakowań, na szpital dziecięcy w Olsztynie. Wspieranie WSSD w Olsztynie nigdy nie było prostsze. Oddając zużyte opakowania, dbasz o planetę i przyczyniasz się do dbania o środowisko, a przy tym możesz wesprzeć placówkę, która od lat ratuje życia dzieci z całego regionu.

– Bardzo się cieszymy, że w Olsztynie powstała inicjatywa, dzięki której nie tylko można zadbać o środowisko naturalne, ale też wesprzeć nasz szpital – mówi Grzegorz Adamowicz z sekcji promocji WSSD w Olsztynie. – Wszyscy wiemy, jak dużym problemem jest ponowne zagospodarowanie zużytych, szczególnie plastikowych opakowań. Z radością przyjęliśmy zaproszenie do projektu Ekomat, gdyż poza aspektem pomocowym niesie też ze sobą duży przekaz edukacyjny. Mamy nadzieję, że Ekomaty na stałe zagoszczą w krajobrazie Olsztyna, a z czasem być może także innych miast.

reklama

Przeczytaj więcej o projekcie Ekomat.

Oddaj stare butelki i puszki. Wspomóż Szpital Dziecięcy w Olsztynie Wiadomości, Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia