fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 17 stycznia, 2022
reklama

37-latek spod Biskupca złapany przez „Łowców Pedofili”

reklama

Mieszkaniec gminy Biskupiec został przyłapany na prowadzeniu seks-korespondencji z osobą, która podawała się za małoletnią. Stało się to za sprawą grupy zwanej „Łowcami Pedofili”.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać rozmowę jednego z członków grupy „Łowcy Pedofili”, której opis brzmi następująco: – Od lutego 2021 działamy w internecie stojąc na straży dziecięcego uśmiechu! Demaskujemy, ujawniamy i przekazujemy w ręce organów ścigania osoby o specyficznych preferencjach, które opisane są w art. 200 Kodeksu Karnego. ZAWSZE NA STRAŻY DZIECI! – czytamy na ich profilu na Facebooku.

Mężczyzna pisał z małoletnią

Na filmie pojawił się 37-letni mężczyzna z gminy Biskupiec, któremu zadano kilka pytań w związku z jego korespondencją z małoletnią.

reklama

– Powiedz mi, z kim rozmawiałeś na tym komunikatorze? – zapytał jeden z „Łowców”.

37-latek odpowiedział, że „z jakąś dziewczyną”, która miała rzekomo podawać się za 17-latkę.

Czytaj też:  Oszałamiająca Joanna Jędrzejczyk na Gali Mistrzów Sportu. Przyszła z nowym ukochanym

– Nigdy ci nie pisała, że ma 17 lat. I nigdy nie usuwała wiadomości, bo mam wszystkie rozmowy – odpowiedział jeden z „Łowców Pedofili”. – Dziewczynka, z którą korespondowałeś ma 10 lat. Powiedz, po co korespondowałeś z 10-latką? Masz świadomość, jak to działa na psychikę dzieciaka? – dodał.

Z nagrania wynika, że to mężczyzna miał pierwszy zaczepić dziewczynkę w sieci. Zachęcał ją do rozmów o seksie, wysyłał materiały pornograficzne, a także nalegał na spotkanie. Miało to trwać kilka tygodni.

37-latek przyznał, że żałuje i wie, że poniesie konsekwencje za swoje działanie. Nie sądził, że ktokolwiek dowie się o tej sprawie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim zainterweniowali po rozmowie z „Łowcą Pedofili”.