fbpx
-3 C
Olsztyn
niedziela, 23 stycznia, 2022
reklama

Pasażer zachowywał się nerwowo podczas kontroli. Mieli przy sobie kilka zawiniątek

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Policjanci prewencji zatrzymali do kontroli pojazd osobowy. Wtedy ujawniono narkotyki. Kierujący i pasażer zostali zatrzymani, noc spędzili w policyjnej celi.

W czwartek (19.08.2021r.) parę minut po północy w Lidzbarku Warmińskim na ul. Poniatowskiego lidzbarscy policjanci prewencji zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy. W pojeździe znajdowały się dwie osoby, 21-letni kierujący i 19-letni pasażer. Podczas kontroli zachowywali się oni dość nerwowo. Dodatkowo źrenice pasażera były znacznie rozszerzone i nie reagowały na światło. Podczas dalszej kontroli policjanci odnaleźli trzy zawiniątka z proszkiem koloru białego i wagę. Użyty narkotest wykazał, iż są to substancje prawnie zabronione.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnych celach. Podczas przeszukań w domu jednego z mężczyzn odnaleziono dodatkowo około 8 gramów substancji koloru białego. Po wykonaniu czynności obaj mężczyźni zostali przesłuchani i zwolnieni z policyjnego aresztu. Posiadanie narkotyków to przestępstwo, za które zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też:  Wiadomo które firmy zbudują zaporę na granicy z Białorusią
reklama

Źródło: KWP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama