fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Nowy hotel w centrum Olsztyna Hampton by Hilton. Takie luksusy czekaja tu na gości

WiadomościNowy hotel w centrum Olsztyna Hampton by Hilton. Takie luksusy czekaja tu...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Hampton by Hilton to marka, której obiekty znajdują się w 15 krajach całego świata. Jeden z obiektów stanął również w Olsztynie. Mowa o Hotelu Hampton by Hilton mieszczącym się w budynku o nazwie Centaurus.

Hampton by Hilton to wielokrotnie nagradzana marka obsługująca gości zwracających uwagę na wartość oraz jakość. Dzięki 1900 obiektom w 15 krajach na całym świecie mamy wszystko, czego potrzebujesz w trakcie podróży służbowych i turystycznych. Docenisz wysoką jakość zakwaterowania, udogodnienia w pokojach, konkurencyjne ceny oraz przyjazną obsługę. Znajdziesz tu również wiele bezpłatnych dodatków, takich jak darmowe WiFi czy gorące śniadanie w cenie — wszystko to wsparte naszą stuprocentową gwarancją satysfakcji, wzmacniającą nasze zaangażowanie w zapewnianie doskonałej obsługi – czytamy na stronie marki.

Hampton by Hilton w Olsztynie

Hotel Hampton by Hilton znajduje się w budynku o nazwie Centaurus na al. Piłsudskiego 34 Olsztynie. To pierwszy obiekt tej marki na Warmii i Mazurach.

Hotel znajduje się w sercu miasta, w pobliżu obiektów rządowych oraz muzeów i restauracji na Starym Mieście. W pobliżu znajdują się także: centrum handlowe Aura, planetarium i park miejski.

Obiekt do zaoferowania ma 105 pokoi: 1-2 osobowych, rodzinnych i pokoi z tarasem. Znajduje się tam również restauracja, sala konferencyjna oraz centrum fitness. Na terenie hotelu można wynająć miejsce parkingowe.

W cenie pobytu można bezpłatnie korzystać z hotelowego Wi-Fi, a restauracja oferuje bezpłatne śniadania. Obiekt przyjazny jest zwierzętom, a atmosfera sprzyja osobom niepalącym, ponieważ na terenie hotelu obowiązuje zakaz palenia.

Istnieje również możliwość organizacji wydarzeń w tym hotelu, a obsługa oferuje potrzebną pomoc. – W ramach programu Hilton EventReady with CleanStay oferujemy pomoc w organizacji wydarzeń z zachowaniem elastyczności, bezpieczeństwa i odpowiedzialności społecznej. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty w związku z wydarzeniem – czytamy na stronie olsztyńskiego hotelu.

Centaurus to najwyższy budynek wielofunkcyjny w województwie warmińsko-mazurskim.

fot. Booking.com

reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze