fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Zabito go? Poznaliśmy przyczynę śmierci Niemca, którego ciało wydobyto z jeziora

WiadomościZabito go? Poznaliśmy przyczynę śmierci Niemca, którego ciało wydobyto z jeziora

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zwłoki mężczyzny znaleźli wędkarze, dryfowały po jeziorze Święty. Na ciele zmarłego widoczne były obrażenia szyi, co mogło sugerować, że ktoś przyczynił się do jego śmierci.

W czwartek (12.08) z jeziora Święty nieopodal Olsztynka wyciągnięto na brzeg ciało mężczyzny. Jak ustalili policjanci, zmarłym jest 37-letni obywatel Niemiec. Pisaliśmy o tym tu: Ciało obywatela Niemiec wydobyto z jeziora pod Olsztynkiem.

W celu ustalenia przyczyny zgonu mężczyzny, przeprowadzono sekcję zwłok. Ta wykazała, że na ten moment nie ma przesłanek do tego, by twierdzić, że do zgonu 37-latka przyczyniły się osoby trzecie:

– Jak wynika z przeprowadzonej sekcji zwłok, przyczyną zgonu mężczyzny, którego ciało ujawniono w jeziorze Święty, było utonięcie. Zmarły posiadał na ciele drobne rany, które jednakże nie miały żadnego wpływu na przyczynę zgonu. Z zebranego dotychczas materiału
dowodowego wynika, iż do śmierci w/w nie przyczyniły się osoby trzecie – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny.

Nie żyje aktor Jan Nowicki

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze