fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 17 stycznia, 2022
reklama

Zabił swoją matkę. Wyszły na jaw nowe wstrząsające okoliczności

reklama
reklama

Na początku sierpnia w jednym z mieszkań odnaleziono ciało starszej kobiety. Sekcja zwłok wykazała, że kobieta została uduszona. Syn 60-latki jest podejrzany o zabójstwo matki.

7 sierpnia 2021 roku policja w Giżycku otrzymała przerażające zawiadomienie. W jednym z mieszkań znajdowało się ciało 60-letniej kobiety. Informowaliśmy o tym tutaj: Makabryczne odkrycie w Giżycku. Znaleziono zwłoki kobiety.

32-latek podejrzany o zabójstwo

Sekcja zwłok wykazała, że kobieta została uduszona.

reklama

– Przyczyną zgonu kobiety było uduszenie. Na ciele ofiary było także szereg obrażeń, sińców i krwiaków — powiedział prokurator Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Policjanci zatrzymali syna kobiety, 32-letniego Piotra, który podejrzany jest o zabójstwo matki.

– Zatrzymany mężczyzna usłyszał trzy zarzuty: zabójstwa, zbezczeszczenia zwłok i znęcania się nad matką – dodał rzecznik.

Jak ustalili reporterzy Faktu w rozmowie z sąsiadką zmarłej pani Barbary, kobieta nie miała łatwego życia. Rozwiodła się z mężem, a potem straciła 18-letniego syna – dwaj koledzy zadali mu tyle ciosów, że w trakcie sekcji nie dało się ich policzyć.

Czytaj też:  Kobieta zatrzymana przez policję w galerii podczas zakupów

– Mieszkała tylko ze starszym synem. Podobno wpadł w złe towarzystwo. Trochę popijał i nie tylko. Niby rano wychodził do pracy, ale wracał o różnej porze w dziwnym stanie – dodaje sąsiadka.

Wszyscy mieszkańcy bloku są zszokowani tym, co stało w jednym z pobliskich mieszkań.

Ciało znaleziono po czterech dniach

Okazało się, że 60-latka zmarła 3 sierpnia. Dopiero po czterech dniach odnaleziono jej ciało.

Jak wynika z rozmowy z rzecznikiem Krzysztofem Stodolnym, ciało kobiety znajdowało się w wannie zawinięte w folię malarską.

Podejrzany 32-latek przyznał się do uduszenia matki. Trafił do tymczasowego 3-miesięcznego aresztu.