20 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

Poszukiwany! Niewinnie wygląda, ale jego pomysły są śmiertelnie niebezpieczne

WiadomościPoszukiwany! Niewinnie wygląda, ale jego pomysły są śmiertelnie niebezpieczne

Policjanci poszukują wandala, który zniszczył windę na ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Udostępnili nagranie z monitoringu.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia windy.

*nagranie z monitoringu

reklama

Do zdarzenia doszło 16 lipca 2021 roku w jednym z bloków na ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Wartość strat to ponad 2800 złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o przestępstwo.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 47, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Sprawca zniszczenia mienia został już namierzony:

reklama

– Kolejna publikacja wizerunku zakończona ustaleniem tożsamości sprawcy, tym razem zniszczenia windy. Dzięki publikacji wizerunku, kolejny wandal nie uniknie odpowiedzialności za swoje zachowanie – przekazali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji na Twitterze.

Źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
XYZ
13 sierpnia 2021 11:14

Typ wjeżdża na 10 piętro z psem. Po 5 minutach wraca do windy bez psa, więc albo tam mieszka, albo wyprowadzał psa komuś kto tam mieszka i go zna. Nie sądzę, aby na piętrze było więcej niż 4 mieszkania. Teraz odpowiedzmy sobie na pytanie, czy aby na pewno do ustalenia tożsamości tego gościa ten artykuł jest niezbędny?

jaaa
13 sierpnia 2021 13:11

Jak policja rozwiazuje inne sprawy, tak szuka chlopca to … Pol miasta wie kto to jest, a policja nie umiala dojsc do danych.

Polecane