fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 12 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Miał zabić byłą żonę siekierą – szuka go policja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku opublikowali wizerunek mężczyzny, który podejrzany jest o zabójstwo swojej byłej małżonki. Funkcjonariusze proszą wszystkie osoby, posiadające informacje o 62-letnim Eugeniuszu Dekarze, o kontakt z policją. 

Do zdarzenia doszło 17 czerwca w jednym z mieszkań w gminie Giżycko. Funkcjonariusze około godz. 4 otrzymali informację o śmierci 56-latki. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zastali tam leżącą na łóżku kobietę. Na jej głowie widoczne były obrażenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kobieta została uderzona siekierą w głowę.

Funkcjonariusze zajmujący się wyjaśnieniem okoliczności zbrodni przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków oraz rodzinę, zabezpieczyli ślady, w tym siekierę, która mogła posłużyć do popełnienia przestępstwa. Rozpoczęto też poszukiwania podejrzanego o przestępstwo. Włączono do nich psy tropiące, ze strażnikami leśnymi sprawdzono okoliczne lasy, budynki, działki.

Ponadto policjanci sprawdzali pustostany, torowiska na terenach okolicznych wiosek. Sprawdzono i przesłuchano osoby, z którymi podejrzany kontaktował się bądź u których przebywał przed zdarzeniem. Funkcjonariusze przy użyciu kamer termowizyjnych sprawdzali tereny leśne, łąki. Do działań włączono również inne służby. Wspólnie z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie przy użyciu pojazdu wyposażonego w kamerę termowizyjną sprawdzano okoliczne tereny. Policjanci sprawdzali każdą informacje i miejsca wskazane przez świadków – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. Sąd Rejonowy w Giżycku wydał już za Eugeniuszem Dekarem list gończy.

policja poszukiwany Eugeniusz DekarWszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie, widziały go bądź mają jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny proszone są o kontakt pod numerami telefonu 87 4299230, 87 4299232 lub z najbliższą jednostką policji pod nr telefonu 997.

Osobom, które posiadają informację o miejscu pobytu Eugeniusza Dekara, policja gwarantuje anonimowość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...