Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1.6 C
Olsztyn
piątek, 13 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Zbliża się finał

reklama

Jeszcze przez 10 dni Klienci Aury Centrum mogą wziąć udział w wyjątkowej promocji zakupów, w której do wygrania są cenne nagrody. Na nowych właścicieli czeka cała kolekcja magnesów z zabawnymi zwierzakami i ich „złotymi myślami”. Wśród nich ukryte są szczęśliwe Jockery. Finał loterii odbędzie się 3 kwietnia.

Telewizor, deskorolka elektryczna, bony na zakupy, iPhone 5, lokówki, zestawy klocków, te i inne nagrody zostały już „upolowane” w trwającej właśnie loterii Aura Centrum. Choć finał promocji dopiero za dziesięć dni, pozytywnie zakręcone zwierzaki niejednemu przyniosły już szczęście. Wśród magnesów wciąż jednak czają się atrakcyjne nagrody. Zdobyć je można przy okazji zakupów w sklepach Aury Centrum.

Trwająca promocja cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Można powiedzieć, że prawdziwym przełomem był moment, kiedy wylosowana została konsola do gier. Od tej chwili każdy wylosowany magnes budzi emocje – mówi Anna Gospodarek, Dyrektor Aury Centrum, Balmain Property Management.

reklama

Magnesy można odbierać po dokonaniu zakupów przy kasach sklepów Aury Centrum biorących udział w promocji, lub w punkcie obsługi loterii znajdującym się na pasażu, losując je ze specjalnie zaprojektowanych do tego celu pudełek.

Nagrody zostaną rozdane zwycięzcom podczas finału loterii, który odbędzie się 3 kwietnia br. w atrium głównym Aury Centrum w godzinach od 15.00 do 17.00.

reklama

grudzień, 2019

15GRU10:50I Bieg Mikołajów w Olsztynie – XI Warmiński Jarmark ŚwiątecznyOlsztyn

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

RABATOL.PL

X