fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 24 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Jędrzejczyk znów będzie bronić tytułu

Wiadomości Jędrzejczyk znów będzie bronić tytułu

Olsztyńska mistrzyni poznała już nazwisko swojej kolejnej rywalki – tym razem będzie musiała stawić czoło Valerie Letourneau. Gala odbędzie się w połowie listopada w Australii. 

O zbliżającym się spotkaniu mistrzyni wagi słomkowej poinformowała na swoim Facebooku. – Zawalczę na największej gali jaką UFC do tej pory organizowało! Na stadionie w Melbourne, Australia ma być 75 tys widzów! Walką wieczoru będzie obrona pasa Rondy!! Cieszę się, że UFC tak mnie doceniło! – cieszy się zawodniczka Berkutu Arrachion Olsztyn, zapewniając, że zrobi wszystko, aby pas wrócił z nią do Polski.

Aby zachować tytuł, Jędrzejczyk będzie musiała pokonać Kanadyjkę Valérie Létourneau, która zadebiutowała w UFC w ubiegłym roku. Gala MMA odbędzie się w australijskim Melbourne 14 listopada.

Dla olsztynianki nadchodzący pojedynek będzie drugą okazją do obrony pasa prestiżowej UFC – z pierwszej takiej próby Jędrzejczyk wyszła zwycięsko, pokonując w czerwcu Jessicę Penne przez techniczny nokaut.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: