Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
-1 C
Olsztyn
niedziela, 26 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Jędrzejczyk znów będzie bronić tytułu

reklama

Olsztyńska mistrzyni poznała już nazwisko swojej kolejnej rywalki – tym razem będzie musiała stawić czoło Valerie Letourneau. Gala odbędzie się w połowie listopada w Australii. 

O zbliżającym się spotkaniu mistrzyni wagi słomkowej poinformowała na swoim Facebooku. – Zawalczę na największej gali jaką UFC do tej pory organizowało! Na stadionie w Melbourne, Australia ma być 75 tys widzów! Walką wieczoru będzie obrona pasa Rondy!! Cieszę się, że UFC tak mnie doceniło! – cieszy się zawodniczka Berkutu Arrachion Olsztyn, zapewniając, że zrobi wszystko, aby pas wrócił z nią do Polski.

Aby zachować tytuł, Jędrzejczyk będzie musiała pokonać Kanadyjkę Valérie Létourneau, która zadebiutowała w UFC w ubiegłym roku. Gala MMA odbędzie się w australijskim Melbourne 14 listopada.

reklama

Dla olsztynianki nadchodzący pojedynek będzie drugą okazją do obrony pasa prestiżowej UFC – z pierwszej takiej próby Jędrzejczyk wyszła zwycięsko, pokonując w czerwcu Jessicę Penne przez techniczny nokaut.

reklama

styczeń, 2020

30STY18:00TRZY RAZY „TARTAK”Zajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X