27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Politycy Warmińsko-mazurskiego apelują do mieszkańców, by się szczepili

WiadomościPolitycy Warmińsko-mazurskiego apelują do mieszkańców, by się szczepili

Liderzy polityczni Warmii i Mazur zwrócili się do mieszkańców regionu, aby ci zaszczepili się przeciwko COVID-19. Na konferencji prasowej przywoływano wysoki współczynnik R oraz stanowisko lekarzy, którzy apelują o szczepienia. Wicewojewoda Aleksander Socha poinformował o możliwości skorzystania ze strażaków-ochotników oraz specjalnych zespołów wyjazdowych, które pomogą osobom mającym problemy z dojazdem na szczepienia. W pełni zaszczepionych jest nieco ponad 40 procent mieszkańców województwa. Źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

15 KOMENTARZY

15 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Vemoox
5 sierpnia 2021 22:48

Producent nie ponosi odpowiedzialności, rząd nie ponosi odpowiedzialności, zaszczepiający doktor nie ponosi odpowiedzialności, ale jeżeli Ty nie jesteś zaszczepiony to… jesteś nieodpowiedzialny! Gdzie tu logika? Bo jakiś sprzedawczyk w TV powie, że trzeba się szczepić, a Ci co się nie szczepią są płaskoziemcami? To nawet nie jest szczepionka, tylko nie przebadany do końca preparat medyczny.

Detroit
6 sierpnia 2021 08:04

Namawiają strasząc. Ponadto artykuł kłamie od samego początku, że politycy wszystkich opcji, podczas gdy nie było Konfederacji.

Polecane
Ogłoszenia