9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wybuch gazu wysadził blok mieszkalny. Powstała zbiórka pieniędzy

WiadomościWybuch gazu wysadził blok mieszkalny. Powstała zbiórka pieniędzy

Kilka dni temu w okolicach Nidzicy doszło do wybuchu butli z gazem, w wyniku którego 9 rodzin straciło dach nad głową. Powstała zbiórka pieniędzy, która ma pozwolić stanąć im znowu na nogi.

reklama

W zeszłą niedzielę doszło do wybuchu gazu w jednym z bloków w miejscowości Safronka. Mieszkańcy stracili dorobek życia. Dwie osoby trafiły do szpitala. Pisaliśmy o tym tutaj: Wybuch butli z gazem wysadził w powietrze blok mieszkalny; Wybuch gazu wysadził blok mieszkalny: „Straciliśmy dorobek całego życia”.

Jak podała policja, siła wybuchu była tak duża, że cały budynek nie nadaje się do zamieszkania. Najbardziej zniszczone zostało mieszkanie, w którym doszło do wybuchu, ale mieszkania na pierwszym i drugim piętrze także są zrujnowane.

reklama

Poszkodowane rodziny straciły dorobek całego swojego życia, dlatego powstała zbiórka pieniędzy, dzięki której będą mogły rozpocząć nowy rozdział. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną równo podzielone między 9 rodzinami: Dla rodzin poszkodowanych w katastrofie wybuchu gazu w bloku.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia