fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 24 października, 2021
reklama

Napad na lekarkę ze schroniska. Powodem może być narastająca fala hejtu

reklama

W zeszły poniedziałek doszło do napaści na lekarkę, która pracuje w Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie. Mogło to być spowodowane narastającym hejtem w stronę schroniska.

W poniedziałek (26 lipca 2021) lekarka, która pracuje w Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie, została zaatakowana. Jak się okazuje, sprawcami napaści były dwie kobiety – brunetka i blondynka. Lekarka nie została obrabowana.

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiły się informacje o usypianiu kotów. I chociaż były to przypadki nawet sprzed kilku miesięcy, w komentarzach wylała się fala przykrych słów, bo zostały opublikowane w jednym czasie.

reklama

Fala hejtu na schronisko narastała, a w poniedziałek ucierpiała na tym zaatakowana lekarka. Ta sytuacja przeraziła pracowników, dlatego starają się być ostrożni w drodze do pracy i w trakcie powrotu do domu.

To nie pierwsza sytuacja w Polsce, kiedy schronisko musi mierzyć się z hejterami. Jakiś czas temu właściciel schroniska w Chełmku został oskarżony o zabijanie zwierząt przez lekarza weterynarii. Mężczyzna otrzymywał groźby śmierci.

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie poszukuje świadków, którzy mogą posiadać istotnie informacje w sprawie napaści na lekarkę.

UWAGA ‼️ WAŻNE ‼️Dziś rano, tj. 26.07.2021, między godziną 6:30 a 7:00 za pętlą autobusu numer 126 (ul. Jagiellońska,…

Posted by Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie on Monday, July 26, 2021
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze