fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 sierpnia, 2021

CRS Ukiel w czołówce najlepszych inwestycji w Polsce

reklama
reklama
Wyślij przez

Specjalna edycja konkursu organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl wyłoniła najlepsze inwestycje. Na 88 projektów, dzięki głosom internautów, CRS Ukiel znalazł się w czołówce.

Już od dekady PortalSamorzadowy.pl wybiera najlepsze komunalne inwestycje naszego kraju. Przy okazji tego jubileuszu organizatorzy postanowili wybrać czołowe zadania zrealizowane nie tylko przez samorządy, ale i podmioty, w których mają one udziały.

Do trwającej, wyjątkowej edycji konkursu dopuszczone zostały te przedsięwzięcia, które zyskały uznanie w minionych edycjach plebiscytu. Łącznie to 88 projektów, wśród których znalazło się Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ukiel.

reklama

W niedawnym głosowaniu Internautów CRS Ukiel zajął świetne, II miejsce, zdobywając ponad 1,1 tys. głosów. Lepsza okazała się tylko inwestycja zrealizowana przez Lublin – dwupoziomowe skrzyżowanie.

– Kolejnym etapem będzie głosowanie Rady Konsultacyjnej, więc szansa na wygraną jest ciągle bardzo duża – mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. – Wszystkim głosującym serdecznie dziękuję!

W skład Rady Konsultacyjnej wchodzą samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy oraz przedstawiciele organizatora konkursu. Oni wskażą swoich faworytów przed 20 sierpnia. Laureaci plebiscytu zostaną uhonorowani podczas XIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który jest zaplanowany na II połowę września.

Źródło: UM Olsztyn

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
reklama

Popularne filmiki z Olsztyna i regionu

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Niezalogowany użytkownik musi zaakceptować poniższe warunki
0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze