29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

CRS Ukiel w czołówce najlepszych inwestycji w Polsce

WiadomościCRS Ukiel w czołówce najlepszych inwestycji w Polsce

Specjalna edycja konkursu organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl wyłoniła najlepsze inwestycje. Na 88 projektów, dzięki głosom internautów, CRS Ukiel znalazł się w czołówce.

reklama

Już od dekady PortalSamorzadowy.pl wybiera najlepsze komunalne inwestycje naszego kraju. Przy okazji tego jubileuszu organizatorzy postanowili wybrać czołowe zadania zrealizowane nie tylko przez samorządy, ale i podmioty, w których mają one udziały.

Do trwającej, wyjątkowej edycji konkursu dopuszczone zostały te przedsięwzięcia, które zyskały uznanie w minionych edycjach plebiscytu. Łącznie to 88 projektów, wśród których znalazło się Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ukiel.

reklama

W niedawnym głosowaniu Internautów CRS Ukiel zajął świetne, II miejsce, zdobywając ponad 1,1 tys. głosów. Lepsza okazała się tylko inwestycja zrealizowana przez Lublin – dwupoziomowe skrzyżowanie.

– Kolejnym etapem będzie głosowanie Rady Konsultacyjnej, więc szansa na wygraną jest ciągle bardzo duża – mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. – Wszystkim głosującym serdecznie dziękuję!

W skład Rady Konsultacyjnej wchodzą samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy oraz przedstawiciele organizatora konkursu. Oni wskażą swoich faworytów przed 20 sierpnia. Laureaci plebiscytu zostaną uhonorowani podczas XIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który jest zaplanowany na II połowę września.

reklama

Źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane