2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Kierowca Audi zderzył się z VW. Nie miał zapiętych pasów

WiadomościKierowca Audi zderzył się z VW. Nie miał zapiętych pasów

Wczoraj nad ranem doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierowca Audi uderzył w auto marki VW. Żaden z uczestników zdarzenie nie odniósł poważnych obrażeń.

reklama

Wczoraj (19.07.21r.) około godz. 06:30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w okolicach miejscowości Antonia w gminie Rozogi.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że 46-letni kierowca Audi nie dostosował techniki i taktyki jazdy do panujących warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki VW.

reklama

Kierowca Audi w pojeździe przewoził 18-letniego pasażera. Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu ostrołęckiego. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że mężczyźni prawdopodobnie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Zarówno kierowca jak i pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W VW podróżował 42-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, który jechał od miejscowości Krysiaki (pow. ostrołęcki) w kierunku miejscowości Antonia. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Źródło: KPP Szczytno

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Leszek
20 lipca 2021 14:59

Dwa tępaki – ałdi i folkcwagen.

Polecane
Ogłoszenia